Priešmokyklinuko kraitelė

• Rašymo priemonės: spalvoti pieštukai, flomasteriai, spalvotos kreidelės, paprastas pieštukas, sąsiuvinis linijomis, langeliais.
  • Piešimo priemonės: vandeniniai dažai, teptukas, indelis vandeniui, piešimo sąsiuvinis, padėkliukas.
  • Žirklės, klijai, liniuotė, plastilinas, trintukas, drožtukas, segtuvas darbeliams, spalvotas popierius, spalvotas kartonas.
  • Sportinė apranga, sportiniai batai.

NEFORMALUS ŠVIETIMAS (BŪRELIAI)

Jaunučių choras

Alytaus Panemunės progimnazijos jaunučių chorą lanko I – 4 klasių bei priešmokyklinės grupės vaikučiai. Mokomės kaip dainuojant reikia taisyklingai sėdėti, kvėpuoti, stovėti scenoje, valdyti savo balsą, girdėti jį sąskambyje su kitais. Mokomės daineles, žaidžiame įvairius muzikinius ir ritminius žaidimus. Jaunučių choras reguliariai koncertuoja respublikos, miesto ir mokyklos renginiuose. Chorui vadovauja Egidija Pocienė.

Uldukas

Tautinių šokių ansamblis „Uldukas“ yra puiki tradicinė jaunimo mokykla, kuri moko mylėti gimtinę, jos žmones. Mes esame liaudiškų šokių grupė, jungianti 1-8 klasių mokinius. Kolektyvas dalyvauja Lietuvos moksleivių, Pasaulio lietuvių dainų šventėse, tarptautiniuose folkloro festivaliuose: Vengrijoje, Čekijoje, Lenkijoje, Italijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Slovakijoje, kur šokiu pristatyto savo šalį ir jos tradicijas.
Uldukiečiai visada aktyviai dalyvauja mokyklos ir miesto kultūros renginiuose.

ŠVENTĖS IR RENGINIAI

Priešmokyklinukų išleistuvių šventė

PROJEKTAI

Mano žalioji palangė

Tikslas: Susipažinti, kaip atrodo skirtingos augalų sėklos; mokytis sėti, prižiūrėti, auginti augalus;
sužinoti, kokių sąlygų reikia, kad augalas galėtų augti; susipažinti su augalo dalimis.

Mano pareiga, kad šypsotųsi mūsų planeta-Žemė

KONKURSAI

Mano ateities pasaulis