Būsimas pirmokas

Bal 8, 2021

PIRMOKO KRAITELĖ

Kuprinė (tuščia pradinių klasių mokinio kuprinė turi sverti ne daugiau kaip 700 g., nešamos kuprinės apačia neturi būti žemiau mokinio juosmens, joje turi tilpti A4 formato sąsiuvinis).
Sąsiuviniai 1 klasei (trijų plačių linijų rašymui ir dideliais langeliais matematikai).
Aplankalai vadovėliams, pratybų sąsiuviniams ir sąsiuviniams.
Du rašaliniai (kapsuliniai) parkeliai.
Penalas. Du paprasti pieštukai. Trintukas. Drožtukas. Liniuotė (ne mažiau 20 cm).
Žirklutės. Sausi klijai.
Sąsiuvinis piešimui ,,Popierius braižybai“ (A4 formato).
Guašas (su balta spalva). Įvairių rūšių teptukai.
Indelis vandeniui (su dangteliu).
Apdangalas suolui (60*60cm. klijuotė).
Spalvotų pieštukų rinkinys. Flomasteriai.
Plastilinas. Lentelė plastilinui.
Spalvotas popierius (dvipusis plonas ir kartonas)
Sportinė ir šokio apranga, avalynė, maišelis aprangai.
Dūdelė (6 skylučių, geltona, storesnė).

PIRMOKO UNIFORMA

Naujas uniformas galite užsisakyti internetinėje parduotuvėje adresu http://mokyklos.8togo.lt/.  Prisijungimui reikalingi duomenys: mokyklos kodas – 326853, slaptažodis – WTWA. Uniformą galima įsigyti ir 8ToGo firminėse parduotuvėse Kaune (PC „Mega“ ) ir Vilniuje (PC „Europa“). Išaugtų, dėvėtų mokyklinių uniformų galima įsigyti Facebook grupėje „Panemunės uniformų turgelis“.

1-4 KLASIŲ FORMALI (ŠVENTINĖ) UNIFORMA:
Mergaitėms – balti polo marškinėliai, mėlynas megztinis su mokyklos emblema ir pilka- rausva languotas sarafanas.
Berniukams – balti polo marškinėliai, mėlynas megztinis su mokyklos emblema ir tamsiai mėlynos kelnės, džinsai.

1-4 KLASIŲ KASDIENINĖ UNIFORMA:
Mergaitėms – raudoni polo marškinėliai, mėlynas megztinis su mokyklos emblema ir pilka- rausva languotas sarafanas arba tamsiai mėlynos kelnės, džinsai.
Berniukams – raudoni polo marškinėliai, mėlynas megztinis su mokyklos emblema ir tamsiai mėlynos kelnės, džinsai.

MOKYKLOS APLINKOS

Atnaujinti pirmokų kabinetai

Atnaujinta aktų salė

Renovuota sporto salė

Gamtos mokslų laboratorija

STEAM centras

Laisvalaikio erdvės

PAGALBA MOKINIUI

NEFORMALUS UGDYMAS(BŪRELIAI)

Gamtos takais

Kokia unikali yra mūsų Žemė, galime įsitikinti tik keliaudami „Gamtos takais“ . To tikrai nepatirsi skaitydamas vadovėlį ar žiūrėdamas į monitorių. Per kūrybinę ir pažintinę veiklą bei prasmingą laisvalaikio organizavimą, būrelio dalyviai įgyja gamtamokslinių žinių, mokosi planuoti, atlikti praktines užduotis, stebėjimus, analizuoti gautus rezultatus, daryti išvadas, mokosi suvokti pasaulio įvairovę.

Uldukas

Tautinių šokių ansamblis „Uldukas“ yra puiki tradicinė jaunimo mokykla, kuri moko mylėti gimtinę, jos žmones. Mes esame liaudiškų šokių grupė, jungianti 1-8 klasių mokinius. Kolektyvas dalyvauja Lietuvos moksleivių, Pasaulio lietuvių dainų šventėse, tarptautiniuose folkloro festivaliuose: Vengrijoje, Čekijoje, Lenkijoje, Italijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Slovakijoje, kur šokiu pristatyto savo šalį ir jos tradicijas.
Uldukiečiai visada aktyviai dalyvauja mokyklos ir miesto kultūros renginiuose.

Žiniuko akademija

Būrelio metu vaikai tyrinėja aplinką, atlieka gamtos mokslų eksperimentus ir bandymus, konstruoja naudodami inžinerines žinias bei įgūdžius, domisi menu. Tokiu būdu ugdomos tarpdisciplininės STEAM žinios, susipažįstama su programavimo pradmenimis, įsitraukiama į kūrybines dirbtuves, kuriose ugdoma smulkioji motorika, kūrybiškumas ir kritinis mąstymas. Patyriminis ugdymas nukelia į mokslo ir technologijų pasaulį bei stiprina mokinių motyvaciją mokytis.

Žaidžiame, kuriame, atrandame

Mokiniai mokosi kurti trumpas, jiems gerai suprantamas, nesudėtingas situacijas, remdamiesi savo pačių patirtimi, tautosaka, lietuvių ir užsienio literatūra, plėtoja vaidybinio improvizavimo ir vaidinimo kūrimo gebėjimus.
Pratinasi nagrinėti ir apibūdinti veiksmų ir elgesio įvairovę kultūrinėje aplinkoje, teatro scenoje, stebėti vaidinimus bei juos vertinti.
Pritaiko teorines žinias ir gebėjimus per kitų dalykų pamokas. Vaidinimai parodomi stebint artimų žiūrovų publikai (draugams, mokytojams, tėveliams), būrelio nariai lankosi teatro spektakliuose.

Jaunučių choras

Alytaus Panemunės progimnazijos jaunučių chorą lanko I – 4 klasių bei priešmokyklinės grupės vaikučiai. Mokomės kaip dainuojant reikia taisyklingai sėdėti, kvėpuoti, stovėti scenoje, valdyti savo balsą, girdėti jį sąskambyje su kitais. Mokomės  daineles, žaidžiame  įvairius muzikinius ir ritminius žaidimus. Jaunučių choras reguliariai koncertuoja respublikos, miesto ir mokyklos renginiuose. Chorui vadovauja Egidija Pocienė. 

Katutės

Mokiniai mokosi kurti trumpas, jiems gerai suprantamas, nesudėtingas situacijas, remdamiesi savo pačių patirtimi, tautosaka, lietuvių ir užsienio literatūra, plėtoja vaidybinio improvizavimo ir vaidinimo kūrimo gebėjimus.
Pratinasi nagrinėti ir apibūdinti veiksmų ir elgesio įvairovę kultūrinėje aplinkoje, teatro scenoje, stebėti vaidinimus bei juos vertinti.
Pritaiko teorines žinias ir gebėjimus per kitų dalykų pamokas. Vaidinimai parodomi stebint artimų žiūrovų publikai (draugams, mokytojams, tėveliams), būrelio nariai lankosi teatro spektakliuose.

Pažink, tyrinėk, atrask

Eksperimentų būrelyje ,,Pažink, tyrinėk, atrask“ mokiniai atlikdami tyrimus, siekia atsakyti į jiems iškilusius klausimus, ieško pagrįstų išvadų bei sprendimų, stengiasi suprasti gamtos reiškinius bei žmogaus veiklos pokyčius gamtoje. Tokios veiklos ne tik motyvuoja mokinius, bet kartu aktyviai lavina jų pojūčius, ugdo gebėjimą diskutuoti, samprotauti, stiprina kritinį mąstymą.

Jaunieji šauliukai

Jaunieji šauliukai (1- 4 klasių mokinukai) būrelyje susipažįsta su Lietuvos šaulių sąjungos ir Lietuvos kariuomenės istorija bei struktūra. Jie mokosi rikiuotės, topografijos, radijo ryšio, šaudybos pagrindų. Šauliukai ruošiasi žygiams ir išvykoms – mokosi statyti palapines, pastoges, priedangas. Jie sužino , kaip parinkti vietą stovyklavietei ir laužui, kokių gamtos apsaugos ir higienos reikalavimų reikia laikytis. Taip pat mokosi elementarių pirmosios pagalbos nukentėjusiam suteikimo būdų. Jaunieji šauliukai domisi Lietuvos ir Europos sąjungos istorija, noriai dalyvauja viktorinose. Jaunieji šauliukai aktyviai sportuoja ir žaidžia judriuosius žaidimus.mas. Vienas iš būrelio tikslų – pasiruošimas varžyboms.

Judrieji žaidimai

Sporto būrelio ,, Judrieji žaidimai”  užsiėmimų metu mokiniai pailsi ne tik emociškai, bet ir ,,išlieja” susikaupusią energiją žaisdami įvairius judriuosius žaidimus. Tobulina kamuolio gaudymo ir metimo įgūdžius, lavina orientaciją ir vikrumą, stiprina fizinį pajėgumą. Lankantys būrelį labiausiai mėgsta estafetės su įvairiu sportiniu inventoriumi, ypač populiarus yra kvadrato žaidimas. Vienas iš būrelio tikslų – pasiruošimas varžyboms.

Darbščiųjų rankų būrelis

 Į darbščiųjų rankų būrelį renkasi vaikai pasiruošę mokytis megzti, nerti, siūti, kirpti, lankstyti.  Džiaugiamės savomis rankomis padarytais darbeliais. 

MŪSŲ PROGIMNAZIJOS PATALPOSE VYKDOMAS NEFORMALUS VAIKŲ ŠVIETIMAS

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content