Projekto „Augalo gyvenimo ciklas“ veiklos

Kov 3, 2022

Žirnis ir pupelė

Norėdami išsiaiškinti augalo gyvenimo ciklą, antrokai sodino žirnį arba pupelę į permatomą indą, kad detaliai ir vaizdžiai galėtų stebėti visas augalo dalis. Gabrielius nutarė paaugusį žirnį persodinti į žemę. Tokiu būdu jam pavyko užauginti žirnius nuo sėklos iki sėklos. Smagu tyrinėti ir atrasti!

Apsilankymas Gamtos mokslų laboratorijoje

Vykdydami STEAM projekto „Augalo gyvenimo ciklas” veiklas, 2b klasės mokiniai apsilankė mokyklos Gamtos mokslų laboratorijoje, kur stebėjo skirtingų augalų lapus ir žiedlapius per mikroskopus. Buvo smagu pamatyti tai, ko plika akimi nepastebime ir išsiaiškinti, kad augalai skirtingi ne tik išoriškai, bet ir viduje. Tai, ką pamatė objektyve, pavaizdavo popieriaus lape, o grįžę į klasę pasidalino įspūdžiais.

Augalo gyvenimo ciklas programuojant

Šiais mokslo metais 2b klasės mokiniai tyrinėja augalus – vykdo STEAM projektą „Augalo gyvenimo ciklas“. Projekto veiklos apima augalų ir jų dalių stebėjimą bei tyrinėjimą. Šią savaitę antrokai pamėgino programuoti ir pavaizduoti augalo gyvenimo ciklą naudodami programavimo programą Scratch. Rezultatas labai pradžiugino. O kaip jiems sekėsi, galite pamatyti paspaudę nuorodas 🥰.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content