MOKYKLOS NAUJIENOS
Ketvirtasis tarptautinio „Erasmus+“ projekto „Pick up STEAM!“ mokyklų partnerių susitikimas

Ketvirtasis tarptautinio „Erasmus+“ projekto „Pick up STEAM!“ mokyklų partnerių susitikimas

Balandžio 23 – 29 d. Turkijoje, Salichlio mieste, įvyko ketvirtasis tarptautinio „Erasmus+“ projekto „Pick up STEAM!“ mokyklų partnerių susitikimas. Jame dalyvavo Raminta (7a), Tadas (7c), Rasa, Ieva ir Matas (8a). Mokinius lydėjo rusų kalbos mokytoja Lina ir anglų kalbos mokytoja Lilija. Gaila, bet mums šis susitikimas prasidėjo viena diena vėliau. Mūsų jungiamasis skrydis į Frankfurtą buvo atšauktas dėl techninių kliūčių ir išskridome tik kitą dieną. Tačiau laiko veltui neleidome ir geriau susipažinome su turistinėmis Vilniaus vietovėmis.
Į Salichlį atvykome vakare. Mus pasitiko turkų mokytojai ir mokinių šeimos, kuriose apsigyvenome. Mokykloje dirbome su menais ir informatika. Lipdėme iš molio, spalvinome įvairius piešinius, kad galėtume nuskenuoti QR kodus ir žiūrėti, kaip 3D formatu jie keičiasi ir juda. Sukūrėme savo spalvų piešinius su specialiuoju aliejumi (Ebru tapyba) ir išgavome labai gražius spalvų derinius. Lankėmės Zorlu geoterminėje elektrinėje. Taip pat aplankėme Efesą, vieną geriausiai išlikusių antikinių miestų, Širinče kaimelį kalnuose, Pamukalės mineralines versmes ir Izmiro miestą.
Pranešimą parengė Raminta Urbonavičiūtė, 7a klasės mokinė

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content