MOKYKLOS NAUJIENOS
Kvalifikacijos tobulinimo mokymai

Kvalifikacijos tobulinimo mokymai

Kvalifikacijos tobulinimo mokymai

Spalio 6-7 dienomis progimnazijos mokytojai dalyvavo mokymuose „Skaitmeninio ugdymo turinio galimybės: inovatyvios komunikavimo priemonės, interaktyvūs pamokos metodai ir mokytojų bei mokinių streso valdymo programėlės telefone“. Pirmąjį pranešimą nuotoliniu būdu vedė informacinių technologijų mokytoja Jūratė Archangelskienė. Pranešimo tema ,,Inovatyvios komunikavimo priemonės“. Spalio 7 d. mokytojai ir progimnazijos vadovės vyko į Druskininkus, kur plėtė savo akiratį, mokėsi įveikti stresą. Pirmąjį pranešimą skaitė progimnazijos direktorė Giedrė Romaškienė. Direktorė pasidalijo žiniomis, kurias įgijo „Erasmus“ mokymuose Barselonoje. Ji kalbėjo apie mokytojų streso valdymą, pozityvios kultūros puoselėjimą progimnazijoje. Kitą pranešimą skaitė progimnazijos psichologė Raminta Zalieckienė. Ji pristatė išmaniąsias programėles stresui valdyti, mokė, kaip reikia kvėpuoti, atsipalaiduoti. Spalio 26 d. progimnazijos mokytojos Jolita Snarskaitė ir Edita Dervinienė pristatys, kokius interaktyvius pamokos metodus bei išmaniąsias programėles jos naudoja savo pamokose.

Šiuolaikinis žmogus gyvena tokioje visuomenėje, kurioje nuolat turi tobulėti, mokytis.

Asta Kibildienė, lietuvių kalbos mokytoja ekspertė

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content