MOKYKLOS NAUJIENOS
Draugo diena

Draugo diena

Draugo diena

„Mano širdis laiminga, /Mano diena prasminga“, – tikriausiai taip 1-4 klasių mokiniai, dalyvavę projekto ,,Draugo diena“ veiklose, galėtų apibūdinti savo jausmus ir lapkričio 29 dieną. Draugo diena visose klasėse buvo kupina įspūdžių ir netikėtumų. Mankšta, draugystės juosta, žaidimai, šokiai, pasakos, mįslės, susitikimai su klasėmis sesėmis, išvykos į kaimyninius lopšelius-darželius, edukacija „Senas močiutės rankinuka“, staigmenos – visa tai ir dar daugiau sutilpo į šią dieną.

 Irma Jauneikienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Nuo liepos 1 d. iki liepos 19 d. Alytaus Panemunės progimnazijoje vyks Alytaus miesto savivaldybės finasuojama vaikų vasaros poilsio dieninė stovykla „Vasaros spalvos“.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content