MOKYKLOS NAUJIENOS
ERASMUS + KA1 kursai “Creativity for the future: promoting Critical Thinking and Problem-Solving in the classroom” Palerme

ERASMUS + KA1 kursai “Creativity for the future: promoting Critical Thinking and Problem-Solving in the classroom” Palerme

2022 spalio 29 dieną išvykome į ERASMUS + KA1 kursus “Creativity for the future: promoting Critical Thinking and Problem-Solving in the classroom” Palerme, Sicilijoje. Susipažinome ir jau spėjome susidraugauti su kolegėmis iš Lietuvos, (Vilniaus), Ispanijos, Portugalijos, Lenkijos ir Suomijos. Užsiėmimų metu mokomės ugdyti kritinį mąstymą bei kūrybiškumą. Daug dirbame grupėmis, diskutuojame, kuriame, susipažįstame su skaitmeninėmis mokymo priemonėmis, dalijamės patirtimi. Taip pat tyrinėjame sicilietišką kultūrą, tradicijas, gyvenimo būdą, bei istoriją.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content