MOKYKLOS NAUJIENOS
Erasmus+ seminaras  „Iššūkiai ir sėkmės dalyvaujant Erasmus+ projektuose tiems, kurie dirba ankstyvojo ir pradinio ugdymo srityje“ Airijoje, Dubline.

Erasmus+ seminaras „Iššūkiai ir sėkmės dalyvaujant Erasmus+ projektuose tiems, kurie dirba ankstyvojo ir pradinio ugdymo srityje“ Airijoje, Dubline.

Birželio 14-16 d. projektinio darbo specialistė dalyvavo kontaktiniame Erasmus+ seminare „Iššūkiai ir sėkmės dalyvaujant Erasmus+ projektuose tiems, kurie dirba ankstyvojo ir pradinio ugdymo srityje“ Airijoje, Dubline.
Seminare dalyvavo atstovai iš įvairių Europos Sąjungos šalių – mokytojai, vadovai, dėstytojai, politikai. Pagrindinė seminaro idėja buvo pasidalinti iššūkiais ir sėkmėmis dalyvaujant Erasmus+ projektuose, susipažinti su kitų šalių ankstyvojo ir pradinio ugdymo sistema, užmegzti naudingus kontaktus ateičiai. Nors pasaulis labai įvairus ir skirtingas, visgi dauguma Europos šalių susiduria su panašiomis kliūtimis, iššūkiais organizuojant ugdymą ikimokyklinio ir pradinio amžiaus vaikams. Džiugu, kad kai kuriuos jų galima įveikti pasitelkus Erasmus+ programos projektus ir išnaudojant jų teikiamas galimybes bei finansavimą.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content