MOKYKLOS NAUJIENOS
Erasmus+ kursai ,,STEAM and Maker Space in Education: A New Learning Approach“

Erasmus+ kursai ,,STEAM and Maker Space in Education: A New Learning Approach“

Šią savaitę mokyklos vadovų ir mokytojų komanda išvykusi į programos Erasmus+ kursus ,,STEAM and Maker Space in Education: A New Learning Approach“, kurie vyksta Berlyne, Vokietijoje. Kursų tikslas – suteikti dalyviams gilesnį supratimą apie tai, kas yra kūrėjų erdvės ir kaip mokyklose galima panaudoti kūrėjų erdves ugdymo kokybei gerinti. Taip pat padėti iškelti idėjas ir sukurti projektus, kurių metu kūrėjų erdvės galėtų būti pritaikytos jų mokyklai ir pasitarnautų ugdymui, kaip tokias erdves kurti naudojant turimus arba pigiai kainuojančius išteklius.

Nuo liepos 1 d. iki liepos 19 d. Alytaus Panemunės progimnazijoje vyks Alytaus miesto savivaldybės finasuojama vaikų vasaros poilsio dieninė stovykla „Vasaros spalvos“.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content