MOKYKLOS NAUJIENOS
Šaulių klasės atidarymas

Šaulių klasės atidarymas

Minėdami Kovo 11-ąją, prisiminėme Lietuvos laisvės atkūrimą, atidengėme Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, asociacijos „Sportas visiems“, Lietuvos kariuomenės ir Lietuvos šaulių sąjungos stendus sporto salėje ir iškilmingai atidarėme Alytaus Panemunės progimnazijos Šaulių kabinetą. Progimnazijos bendruomenę sveikino Alytaus miesto savivaldybės meras Nerijus Cesiulis, vicemerė Jurgita Šukevičienė, Lietuvos Respublikos Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos atstovė Danutė Tarasevičienė, Alytaus miesto tarybos nariai, Alytaus miesto savivaldybės švietimo ir sporto skyriaus administracijos darbuotojai ir Karininko Antano Juozapavičiaus Šaulių 1-osios rinktinės ats. kpt. Skirmantas Valatkevičius. Po renginio vyko Panemunės progimnazijos šaulių būrelio fotografijų parodos pristatymas.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content