MOKYKLOS NAUJIENOS
Progimnazijos kalendorius

Progimnazijos kalendorius

Poetas Vytautas Mačernis eilėraštyje ,,Paukščiai“ rašė: ,,Turiu aš paukščių didelius pulkus…“. Taip gali ištarti ir panemuniškiai, vartydami progimnazijos 2022 metų kalendoriaus lapus. Juose – vaikų nupiešti Lietuvos paukščiai. Sausio mėnesio lapelį puošia priešmokyklinuko Nojaus zylė, vasario mėnesį pasitikti kviečia priešmokyklinuko Arno vieversys, kovo mėnesio lapelyje – 1a klasės mokinės Melitos pempė, balandžio mėnesį pristato 1b klasės mokinės Rasos gulbė, gegužės mėnesį skelbia 2a klasės mokinės Kamilės kukutis, birželio mėnesį ant sparnų neša 2b klasės mokinės Gustės kregždė, liepos mėnesio nuotaikoms atstovauja 3a klasės mokinės Martynos uldukas, rugpjūčio mėnesio gamtos dėsnius perteikia 3b klasės mokinės Kotrynos gandras, rugsėjo mėnesį įsikūręs 3c klasės mokinės Danielės kėkštas, spalio mėnesį mus pasitinka 4a klasės mokinės Smiltės genys, lapkritį puikuojasi paukščių karaliumi vadinamas 4b klasės mokinės Sofijos erelis, metus pabaigia (gruodžio mėnesį) būrelio ,Kūrybukai“ narės, 3a klasės mokinės Godos sniegena. Ugdytinius ir mokinius konsultavo priešmokyklinio ugdymo pedagogės ir 1-4 klasių mokytojos. Kalendorių maketavo progimnazijos darbuotojos Dovilė ir Simona.

Irma Jauneikienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content