MOKYKLOS NAUJIENOS
Knygų skirtukų mainų projektas

Knygų skirtukų mainų projektas

Mūsų mokykla dalyvauja tarptautiniame knygų skirtukų mainų projekte „Bookmark Exchange Project“. Mokiniai kūrė ir gamino knygų skirtukus projekto organizatorių parinktiems partneriams. Matematikos mokytojos V. Aponienės modulį lankantys mokiniai gamino knygų žymeklius bendraamžiams į Slovėniją, mokytojos J. Jančiauskienės mokinių darbai iškeliavo Lenkijos mokiniams. Anglų kalbos mokytoja J. Jaruševičienė su ketvirtokais pagamino skirtukus Slovėnijos mokiniams, o mokytojos J. Snarskaitės šeštokai – Portugalijos bendraamžiams. Dabar laukiame laiškų su mūsų mokiniams skirtais knygų žymekliais.
Projektinė veikla skatina mokinių kūrybiškumą, sumanumą, mokėjimą bendrauti ir bendradarbiauti. Naujos, kūrybiškos, netikėtos iniciatyvos žadina pažinimo ir netikėtų atradimų džiaugsmą.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content